KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17536364
*
nr 1753 6364
Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a tergo, oramad. Olja på duk, 100x81 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 januari 2026
kl 18:40:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/1 22:10:59
1
100 kr
17/1 08:37:26
2
150 kr
17/1 09:36:47
1
200 kr
19/1 18:10:57
3
250 kr
19/1 18:13:15
1
300 kr
19/1 18:19:09
3
500 kr
19/1 18:27:51
4
800 kr
19/1 18:31:03
4
1.100 kr
19/1 18:32:31
5
800 kr
19/1 18:32:31
4
900 kr (Budbetjänt)
19/1 18:33:30
5
1.000 kr
19/1 18:33:30
4
1.100 kr (Budbetjänt)
19/1 18:35:20
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.250 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.250 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amanda decic olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1753 6364
Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a tergo, oramad. Olja på duk, 100x81 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 1.200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 januari 2026 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/1 22:10:59 | 1 | 100 kr |
| 17/1 08:37:26 | 2 | 150 kr |
| 17/1 09:36:47 | 1 | 200 kr |
| 19/1 18:10:57 | 3 | 250 kr |
| 19/1 18:13:15 | 1 | 300 kr |
| 19/1 18:19:09 | 3 | 500 kr |
| 19/1 18:27:51 | 4 | 800 kr |
| 19/1 18:31:03 | 4 | 1.100 kr |
| 19/1 18:32:31 | 5 | 800 kr |
| 19/1 18:32:31 | 4 | 900 kr (Budbetjänt) |
| 19/1 18:33:30 | 5 | 1.000 kr |
| 19/1 18:33:30 | 4 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
| 19/1 18:35:20 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.250 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.250 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.250 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.250 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amanda decic olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06



